Déšť

 
     Déšť byla moje první BL povídka a dlouho jsem se chystala k její opravě. Použila jsem minulý čas, protože skutečně "byla". Nakonec jsem totiž neopravovala, ale přepisovala. Zůstal název, jméno, pár vět a některé myšlenky. Zbytek je zcela nový a tak pokud se najde mezi vámi někdo, kdo si tuto povídku pamatuje v původním znění, už ji nejspíš nepozná. Původně byl Déšť typickou oddechovou BL povídkou a to zůstalo. Doufám, že se vám v tomto provedení bude líbit. 
 
 
1. část
 
2. část
 
3. část
 
4. část

Komentáře: Déšť (BL)

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

Albertgep | 30.05.2018

The prostate gland is the central a part of a male's the reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate gland is situated just before the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really really irritating and inconvenient for that patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also called prostatitis, is among the most common prostate-related condition in men younger than 55 yrs . old. Infections from the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common of all varieties of prostate infection. It is brought on by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition associated with a particular defect inside the gland along with the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be due to trauma on the urinary tract or by infections received from other parts from the body. A patient can experience testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal from the prostate defect accompanied by the use antibiotics and NSAIDs to treat the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not to create what causes these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and heavy lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper meals are important. These are some from the actions you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for health and wellness and it'll also keep the urinary track clean.

2. Some studies advise that several ejaculations weekly will help to prevent prostate cancer.

3. Eat beef in moderation. It has been shown that consuming over four meals of beef every week will raise the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most critical measure to take to ensure a healthy prostate is to go for regular prostate health screening. If you are forty years and above, you must choose prostate examination at least once per year.

...XD

Gina | 02.09.2016

Osobně nedokážu porovnat příběh s tím předchozím, ale tento se mi opravdu líbí. Máš moc pěkně popsané, co si hlavní postava myslí a nepůsobí to na mě chaoticky. To, že nerozepisuješ postelové scény chápu, ne každý to ve svých povídkách chce, ale výraznější náznaky, které jsou zde, se mi sem krásně hodí :)

:)

Istred | 20.02.2016

Už je to dlouho co jsem zavítala na tvoji stránku....přečetla jsem si Déšť a trochu mě to zamrzelo.Je to hezká povídka,ale ta původní byla úžasná,tahle je jen dobrá....škoda,myslím,že opravovat povídky není moc dobrý nápad...

Re: :)

V.K. | 21.02.2016

Děkuji Ti za komentář, ale obávám se, že ta původní byla vystavěna na shluku nesmyslných scén a řadě chyb. Děj považuji za kvalitnější, je obohacenější, dopsala jsem řadu věcí, jediné, čeho je méně, jsou popisy intimních scén, ale povídek zaměřujících se právě na tyto popisy je opravdu na netu celá řada a stačí se podívat na jiné stránky. :)

jeeej...

mia | 09.02.2016

Som tu zavítala po dlhšom čase a ty dokončíš Dážď :) Veľmi mi si ma potešila. Poviedky z tvojho pera sa mi veľmi páčia :) Maš inakší štýl a je to príjemné odreagovanie od toho čo nájdeš všade :) Len tak ďalej pokračuj a ja ti budem bozkávať ruky :D :D

Re: jeeej...

V.K. | 13.02.2016

Děkuji, jsem ráda, že se povídka líbila.

......

samba | 08.02.2016

Hezké zakončení příběhu. Jsi snad jediná autorka u které není možnost komentovat každý díl. Je to zjednodušení pro nás líné, většinou autoři očekávají zpětnou reakci. Slova ti plynou na papíru tak hladce, je to radost číst, občas si znovu přečtu tvoji povídku o Ravaelovi. Neuvažovala jsi, že by si se krapánek víc rozjela při intimních pasážích? Chápu, že je to někomu proti srsti psát ale jak sleduju tvé povídky, mám pocit jako by si se osmělovala víc. Rozhodně nepřestanu číst tvé příbehy i když budou psány cudně :) Děkuji

Re: ......

V.K. | 08.02.2016

Děkuji za komentář. Komentáře ke každému dílu by asi nějak šly, ale popravdě i já se peru s časem a jsem ráda, když sem něco rychle přidám a nastavovat se mi to jinak nechce. Navíc kdo chce komentovat každý díl, tak tu prostor má a mě každá odezva potěší a také z nich odvozuji další příspěvky, což se třeba týká cyklu elfích povídek. Mám jich více, ale protože na ně nebyla odezva, tak s jejich opravou nespěchám.
Ono to je spíše opačně, zpočátku jsem se milostné scény snažila psát, později jsem si přiznala, že pro ně nadání nemám. Povídka Déšť byla první BL, kterou jsem napsala, a i teď během oprav jsem některé věci nechala, ale původně v ní byly více popisné scény. Internet je plný rádoby BL povídek s milostnými scénami, vesměs jednou jako druhou, a větami vybranými z mang. Nemám potřebu tyto řady rozšiřovat, takže i nadále moje povídky zůstanou takové, jaké jsou, někdy rozvernější, jindy naopak o to vážnější. Ze začátku jsem vůbec nevěděla, jestli se takové BL povídky chytnou a jsem ráda, že si našly aspoň pár čtenářů.

Re: Re: ......

ester | 17.02.2016

Konecne som sa dostala k tomu, aby som si v klude precitala celu poviedku od zaciatku, na osviezenie pocitov z nej. Krasne to bolo, s ich obavami a neistotami a dobrym koncom. Ja sa tesim, ze nemas rozpisane detailne intimne sceny

Re: Re: Re: ......

ester | 17.02.2016

Pozeram, ze mi useklo kus komentu. Sexu je plny internet. Mne sa pacia tvoje cudne opisy s jemnymi naznakmi, aby si kazdy mohol domysliet a predstavit sam . Mam rada, ked je zaujimavy pribeh a pocity hrdninov.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek